OFERTY PRACY

Aktualnie poszukujemy: Agenta ds. nieruchomości

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie ofert i kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami, w tym budowanie i utrzymywanie własnej bazy danych, pozyskiwanie ofert,
  • Sprawdzanie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości,
  • Prezentacja nieruchomości,
  • Negocjacje,
  • Pomoc w załatwianiu formalności.

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 2 lata
  • Pozytywne nastawienie do życia. Entuzjazm,
  • Profesjonalizm i bardzo wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,
  • Ambicja, zdolność negocjacji,
  • Gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji,
  • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne,
  • Obsługa komputera,
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo Jazdy kat B

Oferujemy:

  • Atrakcyjną ścieżkę kariery,
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie za systematyczną pracę,
  • Zaawansowane, wielostopniowe szkolenia specjalistyczne,
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż,
  • Wsparcie ze strony osób z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obrotu nieruchomościami.
    • CV wraz ze zdjęciem proszę kierować na adres mail: biuro@prestigenieruchomości.pl

W czym możemy Ci pomóc?